Életbiztosítási üzleti elemző [Hungary]

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfélkapcsolati és Termékfejlesztési Igazgatóságának Életbiztosítási Üzletága új munkatársat keres az alábbi pozícióba.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • egyéni életbiztosítási termék- és folyamatfejlesztésekben való részvétel, az életbiztosítási üzletág kollegáinak üzleti elemzői támogatása
  • üzleti folyamatok és igények felmérése, elemzése, hibák azonosítása
  • $ads={1}

    folyamatok tervezése az érintett területek és rendszerek bevonásával, megoldási lehetőségek összegyűjtése, az üzleti követelmények, üzleti igény összeállítása
  • együttműködés üzleti területtel az üzleti folyamatok tervezésében, és kapcsolattartás a rendszerfejlesztéssel a folyamatok IT támogatásának tervezésében
  • a megvalósítás nyomon követése, dokumentációk készítése, üzleti funkcionális és folyamati tesztesetek készítése, az üzleti tesztelés végrehajtása
  • közreműködés a kapcsolódó utasítások kialakításában
  • több rendszert érintő igények/projektek folyamati, szervezési és tesztelési feladatainak összefogása, koordinációja
  • projektek szakmai támogatása üzleti elemzői oldalról, projekt munkacsoport vezetése
  • riportok, elemzések, döntés támogató anyagok készítése és ellenőrzése

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • felsőfokú végzettség (gazdasági, informatikai, esetleg műszaki jellegű)
  • MS Office ismeretek
  • folyamat alapú elemzési, tervezési ismeretek
  • folyamatszervezői, üzleti elemző területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • IT alapismeretek
  • tesztelési ismeretek
  • logikus, alternatívákban való gondolkodásmód
  • angol nyelvtudás (középfokú, jellemzően inkább írásbeli kommunikációhoz)

ELŐNYT jelent Számodra

  • életbiztosítások ismerete
  • folyamat-modellezési tapasztalat (BPMN 2.0, Enterprise Architect, Aris ismerete)
  • JIRA és Confluence ismerete

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  • versenyképes jövedelem
  • home office lehetőség
  • komplex és izgalmas nagyvállalati projektekben való részvétel
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör

Egyéb ELVÁRÁSOK

  • strukturált, analitikus gondolkodás, precizitás, rendszer- és folyamatszemélet
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • jó problémafeltáró- és megoldó képesség
  • kiemelkedő együttműködési képesség, proaktivitás
  • új feladatok megoldására, folyamatos tanulásra való nyitottság
  • pénzügyi szektor iránti érdeklődés

Kosárba

Állás adatai

Állás azonosító:
1096

Pozíció pontos megnevezés:
Életbiztosítási üzleti elemző

Munkavégzés helye:
1091 Budapest, Üllői út 1.

Szakterület:
Üzleti elemzés/Folyamatszervezés

Munkaszerződés típusa:
Határozatlan idejű

Napi munkaidő:
Teljes munkaidőben

Jelentkezési határidő:
2023.07.28.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال