Quality Engineer [Poland]

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

QUALITY ENGINEER

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. QET/6904

Najważniejsze obowiązki:

  • czynny udział w analizie problemów jakościowych u klienta (zabezpieczenie wyrobu gotowego, wprowadzenie działań natychmiastowych, korygujących zgodnie z metodologią 8D),
  • kontakt z klientem,
  • przedstawianie raportów i prowadzenie analiz 8D wewnętrznie i do klienta,
  • analiza raportów pomiarowych i współtworzenie planów poprawy geometrii,
  • tworzenie dokumentacji i ładowanie dokumentacji PPAP,
  • tworzenie planów kontroli i instrukcji kontroli,
  • współtworzenie konceptów sprawdzianów pomiarowych,
  • zbieranie i wizualizacja danych statystycznych,
  • udział w ciągłym doskonaleniu procesów jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3 lata doświadczenia na podbnym stanowisku w firmie z branży automotive,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość wymagań klientów CSR,
  • znajomość narzędzi rozwiązywania problemów (8D, FTA, 3xWHY),
  • znajomość wymagań referencyjnych do IATF 16949 wg. podręczników AIAG APQP, MSA, SPC, FMEA, PPAP CPMP,
  • znajomość wymagań zintegrowanych systemów zarzadzania jakością oraz środowiskiem wg. norm IATF 16949:2016 oraz ISO 14001,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość MS Office (Excel, Power Point),
  • umiejętności interpersonalne,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie produkcyjnej z branży automotive o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
  • bardzo dobre wynagrodzenie,
  • duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • premie, benefity i pakiet świadczeń socjalnych.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 14) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Miejsce pracy: In person

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال