Pracownik Magazynu [Poland]

Opis firmy

Bądź częścią zmiany
- naszym celem jest, aby zakupy z drugiej ręki były jak najłatwiejsze i dostępne dla wszystkich! W H&M x Sellpy pracujemy w dynamiczne zmieniającym się środowisku - możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić! Nasz zespół i projekt nieustannie się rozwija, dlatego poszukujemy zaangażowanych i pełnych pasji kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU.

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień zgodnie z zamówieniami,
  • Praca ze skanerem oraz systemem magazynowym,
  • Realizacja wyznaczonych celów,
  • Prace porządkowe,
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz zasad jakościowych.

Kwalifikacje

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie III- zmianowym oraz w wybrane weekendy,
  • Elastyczność i umiejętność pracy w grupie,
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Nastawienie na długofalową współpracę.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowa o pracę,
  • Możliwość korzystania z bezpłatnego transportu pracowniczego z Poznania, Kórnika, Środy Wielkopolskiej oraz Śremu.
  • 25% zniżki na zakupy w sklepach H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,
  • Posiłek w miejscu pracy za 3,5 zł - obiad dwudaniowy,
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia na życie,
  • Możliwość skorzystania z oferty pakietu sportowo - rekreacyjnego.

W H&M to Ty decydujesz, jak potoczy się Twoja kariera,
a Twój rozwój jest dla nas tak samo ważny, jak nasz biznes.
Więcej informacji o firmie znajdziesz na stronie:

www.hm.com

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال