Projektmenedzser (vasúti gyártás) [Hungary]

Projektmenedzser (vasúti gyártás)

Főbb feladatok:

A projektek vezetése átadástól a lezárásig a szerződéses követelményeknek és az ügyfelek elvárásainak megfelelően, az elvárt költség szinten, időben teljesítve, megfelelő minőségben és összhangban az Alstom eljárásaival (APSYS), Core Team vezetése, feladatok koordinálása, Kapcsolattartás a nemzetközi kollégákkal, belső vevői projekt menedzserekkel, rendszeres riportok készítése, együttműködés a napi szintű feladatokban, A szerződéses követelményekkel való folyamatos összhang fenntartása és a változások megfelelő kezelése (minőség, költség, tervezés aspektusok kezelése), Proaktív kockázat-, megtakarítás- és lehetőségkezelés, Projekt tervek elkészítése és naprakész követése, vonatkozó akciótervek pontos nyomon követése, A projekt előrehaladásának és KPI-ainak kezelése, valamint jelentések a felső vezetés számára, átlátható módon a projekt-felülvizsgálatok során. A projekt képviselete a menedzsment felé, Gate review struktúra szerinti projekt indítás, Az alkalmazandó szabályoknak, utasításoknak és szabványoknak való megfelelés biztosítása: Etikai és megfelelőségi kódex, munkabiztonság, vasútbiztonság, minőség, APSYS, IRIS,

Elvárások:

Magabiztos angol nyelvtudás kommunikációs szinten írásban és szóban Releváns projektmenedzsment tapasztalat Műszaki, felsőfokú végzettség Precizitás, flexibilitás Célorientált, agilis hozzáállás Önálló munkavégzésre való képesség Vasúti forgóváz gyártási-, vagy hasonló acélszerkezeti termék gyártási folyamatának ismerete előny SAP ismeret előny Alapvető informatikai készségek (excel, word, power point) Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű munkalehetőséget Versenyképes jövedelmet Home office lehetőség egyeztetés alapján Számos munkabéren kívüli juttatást Bejárási támogatást Felelősségteljes, kihívást jelentő munkát Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségeket

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال